بارگذاری
سایت در حال بارگذاری میباشد ،لطفا منتظر بمانید

آمیتیس شیمی کار کیش

شرکت آمیتیس شیمی کار کیش از سال ۱۳۸۴ با هدف بالابردن سطح کیفیت محصولات تولیدی در سطح کشور و ترویج فرهنگ استفاده از روانکارهای مرغوب با توجه به افزایش خودروهای مدرن در سطح کشور و کشورهای مجاور شروع به فعالیت نمود. آمیتیس شیمی کار کیش مفتخر است ۲ برند لوبریفنت کانادا و GM را با  مواد افزودنی وارداتی از جمله Afton, ENI, Infineum که دارای خواص عالی و منحصر به فرد می باشند را تولید نماید.

مهمترین دستاورد شرکت آمیتیس شیمی کار کیش جلب رضایت مشتری در طی ۱۷سال فعالیت مداوم در زمینه تولید روانکار و ایجاد فرصتهای شغلی برای فعالیت جوانان در عرصه صنعت این مرز و بوم می باشد و همچنین در این زمینه سعی در تامین سبد محصولی گسترده برای مشتریان ارجمند اعم از روغن موتور های بنزینی ، دیزلی و صنعتی و روغن های گیربکس دستی و اتوماتیک با بالاترین کیفیت ممکن و فرمولاسیون منحصر به فرد همراه با دانش برتر و تجربیات مهندسان خود نموده است. لوبریفنت کانادا سالهاست موفق به تولید با استاندارد های  EELQMS,ACEA,ATC,ATIEL میباشد و همچنین جهت اطمینان مشتریان استاندارد ISO9001 را بعنوان الگوی سیستم مدیریت کیفیت دریافت کرده است.

آمیتیس شیمی کار کیش

شرکت آمیتیس شیمی کار کیش  قصد دارد در افق ۱۴۰۱ شرکتی باشد سرآمد در عرصه تولید و تامین روانکار و محصولات مرتبط در سراسر ایران و منطقه، منطبق بر استاندارهای ملی و بین المللی و با توجه به حفظ محیط زیست و همگام با آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی ساخت محصولات، که دارای بالاترین سهم در بازار مصرف کشور در محصولات نهایی را داشته و سودآورترین شرکت نفتی ایرانی در بازار روانکار با تاکید بر حفظ منافع ذینفعان بویژه سهامداران و مشتریان باشد.
  • تولید کننده انواع روانکار های مرغوب با فرمولاسیون اختصاصی

  • تولید بیش از ۱۳۰ قلم محصول  از انواع روانکار شامل بنزینی و دیزلی و صنعتی

  • تحت نظارت و کنترل کیفیت روانکار ها از اتحادیه اروپا

  • لوبریفنت تمام استاندارد های ACEA  را تحت پوشش دارد

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

دسته‌ها

  • هیچ دسته‌ای پیدا نشد